гр3

Злочинна група створила мережу закладів для азартних ігор в Полтавській та Харківській області.

Про це повідомили 24 червня на сайті поліції Полтавщини. 

Для надання незаконних послуг використовували комп’ютерну техніку та програми-симулятори гральних автоматів. Також, учасники незаконного бізнесу створили інтернет-сайт для онлайн-ігор.

Поліція провела 15 обшуків за адресами гральних закладів, проживання та реєстрації фігурантів та в автомобілях, якими вони користувалися.

Правоохоронці повідомляють, під час обшуків вилучили пістолет та набої, гроші в національній та іноземній валюті, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, камери відеоспостереження, флеш-накопичувачі, банківські карти, чорнові записи, візитівки та рекламні постери з інформацією про Інтернет-ресурс.

Слідчі поліції здійснюють досудове розслідування за ч. 2 ст. 203-2 Кримінального кодексу України – організація або проведення азартних ігор без ліцензії на провадження виду діяльності з організації та проведення азартних ігор. Також вирішується питання про відкриття провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України – незаконне зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів без дозволу.

За роботу незаконного грального бізнесу, кримінальний закон передбачає від 680 тисяч до 850 тисяч гривень штрафу. А за незаконне зберігання зброї суд може призначити до 7 років позбавлення волі.  

Loading...