Фото – Полтавська обласна рада

До Полтави приїздив уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь. Він зустрівся з керівництвом області та обговорили можливість розробки та ухвалення обласної програми сприяння функціонування української мови як державної.

Про це повідомили 24 листопада на сайті Полтавської обласної ради.

Ця програма має на меті підтримки розвитку української мови на регіональному та місцевому рівнях та її захист, розповів ЗМІСТу голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

За його словами на стадії проєкту програми треба передбачити різні пункти, які стосуються української мови в органах влади, місцевого самоврядування, освіти та культури. Також у масових заходах та сферах обслуговування:

«Це Законом передбачено, але, доволі часто, не виконується. або виконується з порушеннями. Люди повинні знати свої права. Програма має на меті захищати українську мову».

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України 19 травня поточного року схвалив Концепцію Державної цільової національно-культурної програми забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на період до 2030 року.

Loading...