Фото амбулаторії
Фото амбулаторії

(Джерело – Полтавська обласна прокуратура)

Колишнього держслужбовця одного з відділів Департаменту будівництва, містобудування Полтавської обласної державної адміністрації судитимуть за зловживання службовим становищем.

Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі 5 серпня.

У 2020 році посадовці київського товариства внесли до 3 актів приймання робіт неправдиві відомості про будівництво амбулаторії на території колишнього Кобеляцького району. В амбулаторії частково не виконали роботи та не встановили меблі. Держслужбовець, знаючи про сфальсифіковані акти, надав їх в бухгалтерію Департаменту. В результаті чого товариству перерахували майже 240 тис. грн бюджетних коштів.  

Колишньому держслужбовцю інкримінують зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди державним інтересам, та видачу завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України). 

З метою відшкодування завданих збитків прокуратурою до обвинуваченого пред’явлено позовну заяву.

Нагадаємо, за 5 місяців роботи у 2022 році прокуратура області направила до суду 26 обвинувальних актів про корупційні правопорушення. З них 13 – у бюджетній та 16 – у земельних сферах.

Loading...