Фото пресслужби Сухопутних військ Збройних Сил України.

Серед військовослужбовців нашої області відбирають миротворців, які вирушать до Демократичної Республіки Конго. Таким чином на Полтавщині відбувається сертифікація чергової ротації окремого вертолітного загону Місії ООН у ДР Конго.

Про це повідомляє пресслужба Сухопутних військ Збройних Сил України.

Відзначають, що до складу Місії увійдуть лише кращі військовослужбовці, тому з минулого тижня майбутні миротворці складають заліки з фізичної та спеціальної підготовки.

Зокрема, серед обов’язкових нормативів, військові повинні продемонструвати навички з вогневої підготовки, під час стрільби зі штатної зброї та метання імітаційної гранати. Крім того, для майбутніх водіїв обов’язковою є перевірка навичок водіння, під час подолання смуги перешкод на автодромі.

Також, відомо, що до складу загону відбираються, кандидати, які являються учасниками бойових дій, що дозволить їм якісно і впевнено виконувати завдання з підтримки миру в ДР Конго.

Уже невдовзі, миротворці, які пройдуть відбір, увійдуть до складу чергової ротації 18 окремого вертолітного загону Сухопутних військ Збройних Сил України у Демократичній Республіці Конго.

Loading...