Зйомки фільму «Зимові свята з Гоголем»

На Полтавщині завершили зйомки фільму «Зимові свята з Гоголем», який має на меті познайомити всіх з традиціями святкувань найважливіших зимових свят та показати красу місць, що обрані в п‘ятірку проєкту «Магніти Полтавщини».

Як розповідають у Полтавському театрі імені Гоголя, три дні зйомок пролетіли непомітно, але залишили купу неймовірних емоцій.

Адже героями відеоролика стали «гоголівці», які втілили відомих персонажів. Вони працювали на чолі з режисером театру Владиславом Шевченком над створенням фільму. Також, допомагали здійснити зйомку професіонали з телеканалу «Центральний».

Головну роль провідника по всім пам`яткам Полтавщини, Миколи Гоголя, виконав актор Богдан Чернявський. Він у цьому в новій постановці театру Гоголя «Юнона та Авось» теж виконав головну роль Ніколая Рєзанова.

Зйомки відбувалися на території Курорту «Миргород», Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, Музею-садиби Миколи Гоголя в селі Гоголеве, Краєзнавчого музею та музею «Поле Полтавської битви» в Полтаві.

Учасники проєкту відзначають, що для «гоголівців» це новий жанр творчості і нові творчі емоції:

«Процес захопив усіх без винятку і сподіваємося, що результат буде достойний уваги наших глядачів».

Зйомки відбулися за підтримки Департаменту культури Полтавської ОДА.

Loading...