Frame 58 (5)

Собаку знайшли в Нових Санжарах. У нього були стерті лапи та куля в хребті. Пізніше лікарі виявили, що у нього була зламана щелепа.

Волонтерка Наталія розповідає, що знайшли його 10 жовтня минулоріч. Тоді пес повзав вулицями міста і через це стер задні лапи.  Небайдужі люди відвезли його до  лікарні в Полтаву, там зробили рентген і сказали, що тварина матиме через травми інвалідність.  

Перші дні боролися з інфекцією (адже лапи були стерті до кісток), а потім волонтерка почала шукати клініки та реабілітаційні центри. Так потрапили до Києва, де лікарі прооперували Малиша, дістали кулю ат ампутували кілька пальців на задніх лапах.

Наразі тварина знаходиться в Центрі реабілітації та фізичного здоров’я тварин Step up. За кілька тижнів масажів і тренувань на біговій доріжці пес почав робити перші кроки. Малиш поступово повертає чутливість лап. За словами волонтерки Наталії, на місяць реабілітації потрібно заплатити майже 15 тис. грн. Перерахувати кошти можна за такими реквізитами:

  • 4149 4993 4317 3454, Терещенко Олександра Юріївна.

Також Малишу шукають родину. Дізнатися більше, або якщо ви хочете допомогти знайти тварині домівку звертайтеся за номером телефону:

  • 050 290 76 39 – Наталія;
  • 050 934 19 93 – Олена.
Loading...