Ілюстративне фото

З 2 квітня на Полтавщині відновили продаж міцного алкоголю. Попри зростання кількості правопорушень, які вчиняють п’яні люди, в області продовжать продавати алкоголь.

Про зростання кількості порушень п’яними людьми повідомив керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній на засіданні Ради оборони області. Згідно з даними правоохоронців, після дозволу на продаж алкоголю почали фіксувати втричі більше порушень різного характеру.

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін 23 червня розповів, що ця негативна статистика свідчить про те, що не можна розширювати час для купівлі алкоголь міцністю понад 5%, бо це може призвести до погіршення криміногенної ситуації.

Пиво та слабоалкогольні напої із вмістом спирту до 5 % люди можуть купувати у будь-який час роботи магазину, а міцний алкоголь  з 12:00 до 18:00.

Нагадаємо, військові та правоохоронці проти скорочення комендантської години на Полтавщині. Комендантська година в області триває з 22:00 до 5:00. Наразі змінювати її тривалість влада не планує.

Loading...