123-pic905-895×505-69329

До Дня Конституції 26 червня у Нехворощанській громаді в Андріївському сільському будинку культури о 15:00 відбудеться благодійний концерт.

Про це 23 червня повідомили у Нехворощанській громаді. 

Перед входом до глядацької зали буде встановлять скриньку для збору благодійних коштів. Кожен зможе кинути до неї посильну для себе суму. Усі вилучені кошти спрямують до благодійного фонду Сергія Притули, котрий анонсував збір коштів на наймасштабніший проєкт – три ударні безпілотники Bayraktar TB2.

22 червня Фонд Сергія Притули оголосив про збір коштів у межах проєкту «Народний Байрактар». У межах нього потрібно зібрати 500 млн грн, з яких за першу добу українці уже задонатили 296 млн грн.

Протягом минулої доби вдалося знайти кошти на 2 «пташки» для українських захисників, але збір продовжується. Підтримати збір можна у декілька способів – на картки mono, «ПриватБанк», PayPal, Patreon, криптогаманці тощо. Усі зручні способи можна обрати за посиланням.

Нагадаємо, ЗМІСТ також писав, що бійці з Полтавщини, які воюють на Ізюмському напрямку потребують прилад нічного бачення. 95 десантно-штурмова бригада потребує сучасний прилад нічного бачення – PVS-14. Його ціна становить майже 150 тис. грн.

Loading...