Карта Полтавщини до укрупнення районів

Голів райдержадміністрацій звільняють через децентралізацію та реорганізацію районів.

12 лютого з розпорядження Володимира Зеленського стало відомо про звільнення Віктора Сербина з посади голови Козельщинської районної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою.

16 лютого з розпорядження Володимира Зеленського стало відомо про звільнення Вікторії Ємець з посади голови Миргородської районної державної адміністрації згідно з поданою нею заявою.

Згідно з проєктом розпоряджень Президента від 3 березня, стало відомо про звільнення Олександра Солодовника з посади голови Карлівської районної державної адміністрації та Дмитра Сироватки  з посади голови Кобеляцької районної державної адміністрації.

У межах децентралізації на Полтавщині скоротили кількість районів з 25 до 4. Так само зменшили кількість районних рад. В області залишили Полтавську, Лубенську, Миргородську та Кременчуцьку райради та РДА.

Районні державні адміністрації реорганізованих районів тепер приєднують до РДА, які залишаються. Для цього створили спеціальні комісії.

Нагадаємо, що 3 лютого, через реорганізацію районних адміністрацій, Дмитра Романова звільнили, а потім призначили на посаду голови Полтавської РДА.

Loading...