На полтавський аукціон побачень вже зареєструвалося 120 осіб

Автор: Євгенія Каблучка, 26 березня, 14:51

Фото: Більше 100 осіб зареєструвалися на благодійний аукціон побачень у Полтаві (Джерело - olenavostrova.com)


Залишилося 6 діб, аби заповнити анкету і стати учасником благодійного аукціону побачень «Серце до серця» у Полтаві.

Триває прийом заявок на участь у благодійному аукціоні побачень від фонду «Серце до Серця». За інформацією організатора аукціону Михайла Харіва, наразі зареєструвалося 120 осіб. Якщо розділити цю кількість осіб за гендерною ознакою, то 65% учасників – це дівчата, а 35% – хлопці.

Нагадаймо, зареєструватися на аукціон можна до 31-го березня. Торги за «лоти» розпочнуться вже 1-го квітня і триватимуть до 28-го квітня. Виручені від аукціону кошти будуть перераховані на благодійність. Мова йде про допомогу дітям із вадами слуху. Зауважмо, що на минулорічному благодійному заході вдалося зібрати більше 12 тисяч гривень.

Аукціон відбуватиметься наступним чином: мінімальна ціна лоту – 20 гривень. Ставку можна підвищувати лише на суму кратну 10. Прийом ставок буде проводитися у коментарях під фото.

Якщо особа запропонувала найвищі ставки та виграла лот, сплатити гроші потрібно до 30-го квітня. Для найвищих ставок організатори підготували подарунки від партнерів заходу.

Заповнити анкету для реєстрації можна тут. Детальніше про умови аукціону побачень можна прочитати на сторінці організаторів.

Опублікована: 26 березня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація