default
default

default

На експертизу та проєкт для реставрації пам’ятки архітектури національного значення у бюджеті Полтавської громади хочуть закласти 1,5 млн грн.

Про це стало відомо 26 січня з обговорення проєкту бюджету Полтавської територіальної громади на 2021 рік. Про плани реставрувати пам’ятку повідомили в Управлінні капітального будівництва Полтавської міської ради.

Наразі точна сума збитків та вартість реставрації Будинку полтавського дворянського зібрання невідома, а під час першого обговорення бюджету повідомляли, що коштом Полтавської громади відновити будівлю не вдасться.

9 грудня у Будинку полтавського дворянського зібрання сталася пожежа. 30 фото з пожежі, тут. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом пожежі у будівлі за  статтею 270  – порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки.

На місці пожежі в будівлі екскінотеатру Котляревського загинула людина. Поліція ідентифікувала, що ним виявився місцевий хлопець, 1993 року народження. Після цього ухвалили рішення, що по периметру пошкодженої після пожежі будівлі встановлять тимчасову огорожу та охорону.

Збитки підприємців через пожежу в екскінотеатрі Котляревського становлять приблизно 100 мільйонів гривень. За ці кошти підприємці раніше відремонтували будівлю, вентиляцію та опалення.

17 грудня «Старнайт» надав відео ймовірного підпалу. На відео потрапив невідомий чоловік та момент початку задимлення у приміщені. Згодом на відео видно пожежників.

24 грудня комунальники встановили огорожу поблизу будівлі екскінотеатру Котляревського. Огорожа з металевої сітки має убезпечити містян від падіння частин будинку, який постраждав через пожежу. Для огороджування будівлі закупили 100 м металевої сітки вартістю понад 40 тис. грн.

На охорону екскінотеатру Котляревського планують витратити понад 1 млн грн. На місці чергуватимуть 2 цілодобових пости охорони.

Loading...