Ілюстративне фото

Міський голова Полтави Олександр Мамай говорить, що наразі жодна фірма не може вимагати від підприємців укладати договори, адже Полтавська міська рада не надавала повідомлення про орендатора.

Про це відомо зі звернення Олександра Мамая від 26 березня та рішення Господарського суду Полтавщини від 18 березня.

За словами Мамая, до офіційного повідомлення про орендатора від міської ради, ніхто не може вимагати від підприємців сплати, адже Господарський суд скасував реєстрацію майна на ПРАТ «Полімпекс» на вул. Новий Базар, 9.

Представник продавців полтавського ринку та активіст «Народної кооперації Полтавщини» Олександр Лещенко 25 березня повідомив, що на території «Речового ринку» троє людей погрожували підприємцям, а поліція відмовила у зверненні.

Як йдеться у рішенні суду, «Полімпекс» більше не є власником майна на ринку. Підприємство припинили право власності на торгові павільйони, палатки-навіси, огорожу тощо. Також з «Полімпекс» стягнуть 8 тис.408 грн судового збору.

Генеральним директором «Полімпексу» є Володимир Головко. Раніше Олександр Мамай спростував заяву про те, що брат ексголови Полтавської ОДА привласнив кіоски комунального ринку «Речовий».

Як раніше говорив Володимир Головко, ділянка на вул. Новий Базар, 9 є цілісним майновим комплексом і він був переконаний у тому, що місту відмовлять у невизнанні цього факту. Власне через це міська влада не хотіла продовжувати договір оренди «Полімпексу».

Напередодні місцевих виборів Олександр Мамай говорив, що підприємцям треба організувати свій кооператив

Loading...