heQjYH4CC1GtS2ib

Ці кошти необхідні, аби завершити роботи по реконструкції третього пляжу в Полтаві до початку сезону. На наступній сесії Полтавської міськради депутати планують додатково виділити 3 млн грн на реконструкцію благоустрою міської зони відпочинку №3 (обмежена р. Ворскла, пров. Товарним та вул. Сакко). Кошти закладуть у рамках затвердження змін до Програми розвитку ЖКГ на 2019 рік.  […]

Ці кошти необхідні, аби завершити роботи по реконструкції третього пляжу в Полтаві до початку сезону.

На наступній сесії Полтавської міськради депутати планують додатково виділити 3 млн грн на реконструкцію благоустрою міської зони відпочинку №3 (обмежена р. Ворскла, пров. Товарним та вул. Сакко). Кошти закладуть у рамках затвердження змін до Програми розвитку ЖКГ на 2019 рік. 

Як повідомив профільний заступник Олексій Чепурко, наразі необхідно завершити:

  • адміністративну будівлю;
  • облаштувати всередині приміщень;
  • алеї на пляжі.

Адмінбудівля на пляжі

«Згідно з проектом, аби завершити усі роботи потрібно від 7 до 8 млн грн. Але ми розуміємо, що коштів немає, тож просимо 3 млн грн. Це той мінімум коштів, які необхідні щоб об’єкт запрацював до початку сезону», – пояснив Олексій Чепурко.

Зазначимо, що спершу управління ЖКГ міськвиконкому оголосило про проведення відкритих торгів на реконструкцію благоустрою зони відпочинку №3 23 квітня 2018 року. На роботи планували витратити не більше 14 млн 115 тис. 806 грн. Проте, тендер не відбувся, адже тендерний комітет «забракував» пропозиції учасників.

На початку червня тендер переоголосили вдруге. І вже 8 червня міські комунальники оприлюднили намір укласти договір із ТОВ «БК Енергосфера». Пропозиція – майже 14,1 млн грн. Виконати усі роботи підрядник мав до 20 грудня 2018 року.

Та 22 грудня опублікували додаткову угоду зі змінами до договору. Згідно зі зменшенням обсягів закупівлі, вартість реконструкції знизилася на 6 млн 909 тис. 257,3 грн та стала 7 млн 154 тис 425,7 грн.

Також 19 грудня УЖКГ на порталі Prozorro опублікувало договір із ТОВ «БК Енергосфера» на виконання додаткових робіт на пляжі на суму 1 млн 167 тис. 855,36 грн. Завершити усі роботи підрядник мав до 28 грудня.

Тож, загальна вартість реконструкції 3 міського пляжу стала 8 млн 322 тис. 281,06 грн.

Нагадаємо, наприкінці грудня ЗМІСТ показав, як виглядає третій пляж під час реконструкції.

Як виглядає третій пляж на Дублянщині

Loading...