На реставрацію полтавської філармонії хочуть витратити більше 50 мільйонів гривень

Автор: Каріна Тютюнник, 26 березня, 14:22

Фото: Полтавську обласну філармонію знову будуть реконструювати (Джерело - pohnews.org)


Полтавську філармонію вдруге намагаються реконструювати, адже підрядник, який мав завершити роботи ще до 30-го листопада 2017, так цього і не зробив.

Департамент будівництва, містобудування й архітектури Полтавської ОДА оголосив новий тендер на реставрацію Великої хоральної синагоги, у приміщенні якої нині перебуває обласна філармонія. На ремонт будівлі планують витратити 50 мільйонів 278 тисяч 584 гривень, закінчити роботи необхідно до 1-го квітня 2019 року.

Охочі зайнятися реставрацією пам’ятки зможуть подати свої тендерні пропозиції до 8-го квітня. Аукціон розпочнуть вже 10-го квітня.  При виборі переможця Замовник звертатиме увагу на ціну, яку запропонує учасник (70% успіху пропозиції), гарантійне обслуговування (15%) і строк виконання робіт (15%). Чим нижчу ціну, довшу гарантію і швидке виконання робот запропонує фірма, тим їй же краще. 

Зазначимо, це не перша спроба Департаменту відреставрувати пам’ятку архітектури. Так, у вересні 2016 року уклали угоду зі львівським ТОВ «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» на тоді ще капітальний ремонт з реставрацією. Заплатити за нього мали близько 36 мільйонів гривень. Однак, як повідомляє «Полтавщина», роботи розпочали, проте не завершили. Фірма ж встигла отримати 4,4 мільйона, з яких 900 тисяч повернули в бюджет.

Щодо фірми після цього відкрили кримінальне провадження, за версією слідчих, посадовці розкрадали міський бюджет, завищуючи ціни в актах виконаних робіт.

Опублікована: 26 березня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація