Вул. Героїв АТО (Фото – blog.poltava.to)

Капітальний ремонт скверу у мікрорайоні Сади-2 на розі вул. Нікітченка та вул. Героїв АТО у Полтаві оцінили у 5 млн 450 тис. грн.

Про це стало відомо з ресурсу Prozorro 29 квітня. Ремонт замовляє Управління житлово-комунального господарства Полтавської міської ради.

Під час капітального ремонту скверу підрядник матиме розібрати асфальтобетонні та щебеневі покриття, спиляти аварійні та сухостійні дерева. Також у сквері обріжуть дерева і корчуватимуть пні. Підрядник займатиметься троатуарами та новим асфальтобетонним покриттям.

У тендерній документації вказано, що планують встановити майданчик для вигулу собак та спортивний майданчик. У сквері встановлять пішохідне огородження та пандуси. Для створення доступності для людей з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення з’являться тактильні показчики.

На спортивному майданчику з’явиться велотренажер, турнік, гребний тренажер тощо. Також планують встановити лави, смітники, осучаснити освітлення. Подати пропозиції потенційні підрядники можуть до 17 травня.

Loading...