На сесії затвердили програму розвитку міського електричного транспорту

Автор: Каріна Тютюнник, 16 лютого, 11:43

Фото: У місті побільшає новеньких тролейбусів (Джерело - transit.parovoz.com)


У них не відпадатимуть колеса, замість старого скла встановлять склопакети, а зупинки будуть озвучуватися – все це про полтавські тролейбуси. Їх, принаймні поки на папері, планують упродовж трьох років модернізувати і закупити ще більше двадцяти одиниць.

Сьогодні, 16-го лютого, під час засідання сесії депутати сорока голосами затвердили Програму розвитку міського електричного транспорту на 2018-2020 роки. Згідно з нею, за три роки у місті має з’явитися 21 новенький тролейбус і витратять на це 81 мільйон гривень. Також, планують капітально відремонтувати три тролейбуса, на це з міського бюджету мають виділити 6,5 мільйона гривень.

Крім придбання і модернізації нових «рогатих», у 2019-му повинні купити автовишку АТ-70 (вона ж машина аварійна для ремонту контактних мереж) за 1 мільйон і придбати обладнання загальною вартістю 4,4 мільйона гривень. Серед цього устаткування є й 65 систем геонавігації з озвучуванням зупинок для тролейбусів, які мають закупити вже цього року.

Згідно з документом, в електротранспорті замінять вікна на склопакети, таких повинні за три роки придбати 45 одиниць, витративши на це вже з коштів «Полтаваелектроавтотрансу» 700 тисяч гривень.

Також, за три роки і 11 мільйонів 300 тисяч гривень, згідно з Програмою, в мікрорайоні «Огнівка» має з’явитися тролейбусна лінія. У 2019-му збираються збудувати трьох-агрегатну модульну комплектну тягову підстанцію за 37 мільйонів 600 тисяч гривень, яка допоможе скоротити експлуатаційні витрати підстанції і збільшити термін служби обладнання.

Загалом же на реалізацію Програми упродовж 2018-2020 років заплановано витратити 218 мільйонів 609 тисяч гривень, з них 207 мільйонів 77 тисяч – кошти міського бюджету і 10 мільйонів 839 тисяч – кошти підприємства «Полтаваелектроавтотранс».

Зазначимо, попри те, що у Полтаві з 67-ми наявних пасажирських тролейбусів, 50 одиниць відпрацювали встановлений термін експлуатації, відправляти техніку на брухт, згідно з Програмою, не поспішатимуть. За три роки планують списати чотири тролейбуси.

Опублікована: 16 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація