На суддю Гольник напали двоє невідомих. Подробиці з перших вуст

Автор: Анна Єгорова, 22 листопада, 17:53

Фото: На суддю Октябрського райсуду Ларису Гольник напали невідомі


На відому суддю-викривачку Ларису Гольник напали двоє молодиків, коли жінка разом із чоловіком Ігорем Гавриленком (знаним блогером і розслідувачем) поверталася з роботи. Нападники завдали удари по голові твердими палицями й зникли з місця події. За словами судді, поліція їде на виклик більше півгодини.

Інцидент трапився, коли Лариса Гольник поверталася з роботи, Октябрського райсуду:

«Ігор мене зустрічав з роботи. Я йому якраз казала, щоб не зустрічав, що я сама дійду та нічого не станеться. Він як відчував. Коли проходили в парку біля Вічного вогню, із кущів вискочили двоє, біля них були велосипеди. Вони палицями твердими почали бити. Мене вдарили по голові, Ігора кілька разів повалили – він намагався захистити мене».

За словами пані Лариси, на наряд поліції чекають більше тридцяти хвилин. Натомість у прес-службі поліції зазначають, що виклик їм не надходив:

«Я тільки що говорила з патрульними, патрульні кажуть, що їх не викликали, їм хвилин п’ять тому прийшло повідомлення лікаря з розписаною ситуацією, і зараз вони їдуть на місце події», – коментує прес-офіцер Управління патрульної поліції міста Наталія Ширіпова. 

Самі ж нападники були одягнені в темний одяг із капюшонами. Однак потерпілим вдалося відібрати велосипеди молодиків. 

«Якби я йшла одна, вони б мене вбили. Ігор буквально взяв удар на себе», – додає Лариса Гольник.

Нагадаємо, Лариса Гольник, працюючи суддею, задокументувала те, як представник мера пропонував їй в обмін на 5 000 доларів закрити справу проти Олександра Мамая, мера Полтави. Однак справа так і не знайшла свого логічного завершення. Крім того, суддя Гольник звернулася до НАЗК про надання їй правового захисту в конфліктній ситуації з її начальником, головою Октябрського райсуду Олександром Струковим, який, за словами жінки, ставився до неї упереджено і навіть штовхав у приміщенні суду. 

Опублікована: 22 листопада 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація