Солдат Сергій Удовиченко загинув, захищаючи країну від окупантів.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Великобудищанської громади.

Чоловік народився 1989 року, жив у с. Книшівка. Про його загибель на війні стало відомо 25 червня.

Про час та місце прощання із полеглим Сергієм Удовиченком повідомлять пізніше.

Вічна пам’ять українським воїнам.

20 червня на східному фронті у Харківському напрямку, поблизу Лозової, загинув житель Михайлівської громади Станіслав Огіян.

У ніч із 17 на 18 червня російські окупанти обстріляли позиції українських військових у селі Цапівка Богодухівського району Харківської області. Загинули троє військовослужбовців 92-ої окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка з Хорольської громади.

Сергій Улянко 1978 року народження. Головний сержант, начальник складу взводу матеріально-технічного забезпечення, призваний за мобілізацією у період воєнного стану.

Роман Пономаренко 1994 року народження. Старший солдат, комірник речового складу взводу матеріально-технічного забезпечення, призваний за мобілізацією у період воєнного стану.

Андрій Тихоненко 1996 року народження.  Старший солдат, швець ремонтної майстерні речового майна взводу матеріально-технічного забезпечення, призваний за мобілізацією у період воєнного стану.

У Кременчуці провели в останню путь захисника України, штурмана ланки-льотчика вертолітної ланки вертолітної ескадрильї Сергія Мехеду, який поліг у бою на Донеччині.

Loading...