(Фото – objor)

У місті працюють 5 автозаправних станцій WOG та 4 під брендом ОККО. З 15 травня на АЗС мереж не продають преміальне паливо.

Про це мережі повідомили 15 травня на власних фейсбук-сторінках.

Продаж преміального палива та бензину призупинили через оприлюднення проєкту  Постанови Уряду «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236». У WOG пишуть, що вона передбачає запровадження тимчасового державного регулювання цін на пальне. Через це мережа не продаватиме пальне 95 Mustang та ДП+ Mustang.

В ОККО виступили з такою ж заявою і припинили продаж PULLS 95 та PULLS Diesel.

Постанову Уряд ухвалив 14 травня. Нею запровадили граничний рівень торговельної надбавки до середньої ціни дизельного палива (7 грн/л) і бензину (5 грн/л) до завершення карантину.

Міністр економіки Ігор Петрашко каже, що запровадження держрегулювання є відповіддю на необґрунтоване зростання цін на пальне у мережах:

«Уряд підтримує здорову і прозору конкуренцію на ринку палива. Та водночас повинен захистити простих споживачів, які вже постраждали від вимушеного карантину. Граничний розмір торговельної надбавки унеможливить маніпуляцію цінами, стабілізує ринок роздрібної торгівлі пальним і введе прозорий механізм ціноутворення».

У Мінекономіки повідомили, що розрахунки «Нафтогаз України» середня ціна дизельного палива на травень з урахуванням граничної націнки має становити 27,89 грн/л, бензину – 30,22 грн/л.

Loading...