На Житомирщині помер 44-річний атовець з Полтави

Автор: Вікторія Баберя, 7 травня, 18:04

Фото: На Житомирщині помер 44-річний атовець з Полтави (Джерело - obozrevatel.com)


На Житомирщині під час навчань помер атовець з Полтави, сержант запасу Андрій Купріян. Його поховають 9 травня на Алеї Героїв.

Андрій Купріян служив у 90-му окремому аеромобільному батальйону імені Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова. Протягом січня-липня 2016 року був учасником бойових дій у Костянтинівці, Зайцевому, промзоні Авдіїки.

Трагедія сталася 5 травня під час проведення злітно-тактичних навчань 81 бригади на 37-му загальновійськовому полігоні ВДВ на Житомирщині. Під час завантаження вертольоту для захвату десантниками плацдарму, боєця допомагав молодим хлопцям тягнути крупнокаліберний кулемет і йому стало зле. Андрія одразу ж на вертольоті доставили до реанімобіля, але, на жаль, врятувати йому життя військовим медикам не вдалося.

За попереднім діагнозом, як повідомляє прес-служба командування ДШВ ЗС України, службовець помер від гострої серцевої недостатності.

Тіло Андрія Купріяна доставлять у Полтаву завтра, 8 травня. Поховають 9 травня, у День перемоги, на Алеї Героїв на міському полтавському кладовищі.

Опублікована: 7 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація