На ЗМІСТі зібрано кошти для видання книги про Антона «Енея» Цедіка

Автор: Ресурс ЗМІСТ, 11 травня, 11:16

Фото: Книга про Антона «Енея» Цедіка


Збір вдалося закрити завдяки великій пожертві невідомого мецената

Нещодавно на краудфандинговій платформі сайту ЗМІСТ був успішно завершений збір коштів на публікацію книги в пам’ять Антона Цедіка (позивний «Еней») – полтавського воїна, що загинув у серпні 2014 році при виході з Іловайська. Цей проект був ініційований мамою Антона – Ольгою Цедік і заступником голови Полтавської обласної ради Анатолієм Ханком.

Антон Цедік

Полтавська обласна рада погодилася фінансово підтримати ініціативу, але запланувала оплатити тільки 500 примірників. Ольга Цедік хоче передати книгу про сина не лише в міські та районні бібліотеки області, а й авторам та жертводавцям книги, тож було вирішено зібрати кошти на 200 додаткових примірників за допомогою краудфандингу. Видання надійде також у шкільні бібліотеки Полтави, щоб учні знали про звитягу свого земляка.

Книга складається зі спогадів рідних, друзів, учителів і бойових побратимів Антона. Завдяки інтенсивності його короткого життя, широті зацікавлень і належності до різних спільнот книга вийшла багатогранною. Вона проілюстрована світлинами з особистого архіву родини Цедіків.

Мама Антона дякує всім доброчинцям, що допомагали проекту інформаційною підтримкою, порадою, коштами. Анатолій Ханко говорить, що ця книга посяде належне місце в ряді видань про полтавців, що загинули на сході нашої держави, захищаючи її суверенітет. За словами депутата, обласна рада розгляне питання виділення коштів на видання на найближчому засіданні.

Тож ми чекаємо позитивного рішення Полтавської обласної ради, щоб до Дня народження Антона (31 липня) вшанувати його пам’ять меморіальною книгою.

Нагадаємо, збір коштів стартував на сайті ЗМІСТ 4 березня 2019 року. Раніше ЗМІСТ писав про Антона Цедіка в матеріалі про полтавців, що полягли під Іловайськом.

Опублікована: 11 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація