Нардепи з Полтавщини можуть не отримати зарплату за листопад через прогули

Автор: Віталій Крицький, 13 грудня, 17:21

Фото: Засідання ВР (Джерело - facebook.com/sluganarodu.official)


Регламентний комітет Верховної Ради просить спікера Дмитра Разумкова скасувати листопадові виплати, пов'язані з виконанням депутатських повноважень, 81 народному депутату.

У списку прогульників позафракційний нардеп-мажоритарник по 146-му округу Юрій Шаповалов, уродженець Полтави й нардеп від «Опозиційної Платформи – За життя» Ілля Кива. Також заробітну плату за листопад може не отримати Суто Мамоян, брат депутата Полтавської обласної ради Сергія Мамояна та співзасновник ТОВ «Мегаполіс-Груп», яке зареєстроване у селі Дейманівці Пирятинського району.

Ілля Кива пояснив, що був присутнім на засіданнях, але не голосував, тому що «багато законопроєктів від “Слуг народу” не мають сенсу й найближчим часом вони будуть скасовані».

Загалом у списку «порушників» опинився 81 народний депутат з різних фракцій та груп. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на рішення регламентного комітету від 12 грудня.

Згідно з раніше ухваленим Радою законом, виплат позбавляються нардепи, які протягом місяця без поважних причин не брали особистої участі у більш як 30 % голосувань на пленарних засіданнях та які не брали особистої участі у більш як 50 % засідань комітетів Ради.

Нагадаємо, у жовтні парламент ухвалив закон про позбавлення народних депутатів права на фінансове забезпечення, якщо вони без поважної причини не голосуватимуть або пропускатимуть засідання комітетів.

ЗМІСТ писав про права та обов’язки народного депутата України.

Опублікована: 13 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація