siZtxNZkq6WoIlq3

Потенційний керівник виборчого штабу Юлії Тимошенко в Полтавській області, нардеп від «Батьківщини» Руслан Богдан розповів, що його команда планує робити для перемоги своєї лідерки на президентських виборах.

За різними соціологічними дослідженнями Юлія Тимошенко має від 11 до 20% підтримки виборців. Екс-прем’єр-міністр України – досвідчений, харизматичний політик. Вона має своїх представників як і в парламенті, так і у місцевих й обласних органах самоврядування.

Історично Тимошенко має потужну підтримку саме в Полтавській області: у 2014 році на позачергових виборах глави держави вона отримала майже 14% голосів виборців, а у 2010 році, у другому турі президентських виборів, Тимошенко здобула 54%.

Леді Ю має високі шанси зайняти головне крісло країни. Тому ЗМІСТ вирішив дізнатися, хто представлятиме її на виборах, та на кого, можливо, вона покладатиметься в полтавському регіоні в разі перемоги.

Потенційний голова обласного виборчого штабу кандидата Тимошенко – народний депутат, член ВО «Батьківщина» Руслан Богдан, а його першим заступником стане депутат Полтавської міської ради Олег Бєлоножко.

Руслан Богдан (Джерело - fb-сторінка Руслана Богдана)

Руслан Богдан зауважив, що його поки ще не призначили керівником, але, найімовірніше, саме він відповідатиме за роботу штабу на Полтавщині. По іншим заступникам, окрім Олега Бєлоножка, нардеп ще визначатиметься.

Богдан розповів, що в його обласному штабі наразі працює вже більше двадцяти людей. У кожного з них, продовжив нардеп, є свої напрями роботи – комунікація зі ЗМІ, організація заходів, контроль за агітацією. Сам потенційний керівник відповідатиме за зустріч із виборцями і координуватиме роботу свої підлеглих.

Фінансування кампанії Юлії Тимошенко відбувається виключно за рахунок виборчого фонду кандидата, запевнив Богдан.

За даними ЦВК, картина по довіреним особам кандидата Тимошенко на виборчих округах наступна:

  • 144-й округ – партійка Олена Резвіна;
  • 145-й округ – депутат Полтавської обласної ради Ігор Горжій;
  • 146-й округ – депутат Кременчуцької міської ради, голова фракції «Батьківщина» Олександр Головач;
  • 147-й округ – керівник аграрного підприємства ТОВ «Околиця» Олександр Ващенко;
  • 148-й округ – депутатка Лубенської районної ради, голова фракції «Батьківщина» Тетяна Гребінник;
  • 149-й округ – керівник ГО «Наша справа Полтавщина» Лариса Босенко;
  • 150-й округ – партійка Ірина Юрченко;
  • 151-й округ – партійка Інна Демчук.

На переконання Руслана Богдана, саме Полтавська область має допомогти його лідерці перемогти на виборах у першому турі:

«По області можна взагалі не агітувати, адже Полтавщина завжди підтримувала Юлії Володимирівну. Згадаємо позаминулі вибори, де вона набрала понад 50%. Це – показник».

Але все ж таки робота з виборцями буде, додав Богдан. Він запевнив, що люди агітуватимуть за його лідерку виключно на волонтерських засадах.

Щодо відсоткової підтримки кандидатки Тимошенко, то нардеп зазначив, що відповідні опитування його команда не проводила, оскільки, на думку Богдана, соціологічні дослідження не відображають повну, об’єктивну картину. Попри це нардеп спостерігає за дослідженнями конкурентів, згідно з ними, розповів партієць, у Юлії Тимошенко подвійний розвив із найближчим конкурентами.

Руслан Богдан розраховує, що 151-й округ (по якому його обрали народним обранцем– тут і далі прим. автора) покаже найкращий результат, але в цілому по області показник буде більш-менш рівним, сподівається нардеп.

Потенційний керівник облштабу впевнений, що на всеукраїнському рівні у його лідерки немає конкурентів. На його думку, інші кандидати не мають уявлення про майбутнє України:

«Ці люди не знають, що таке держава. Хтось десь щось там керував у Міністерстві, наприклад, Гриценко, але у Президента має бути бачення розвитку країни. Ні в кого, крім Юлії Володимирівни, немає цього».

Також Руслан Богдан не розуміє, як виборці можуть розглядати чинного главу держави Петра Порошенка на наступні п’ять років, оскільки, на переконання нардепа, Порошенко не виконав жодної передвиборчої обіцянки. До того Богдана дратує, що Президент акцентує увагу на релігійному питанні, зокрема на Томосі, адже, переконаний Богдан, політика й релігія повинні існувати окремо.

Руслан Богдан розповів, що Юлія Тимошенко планує ще один раз (а, можливо, і більше) відвідати Полтаву в рамках передвиборчої кампанії. Проте конкретні терміни йому не відомі.

Також потенційний керівник облштабу запевнив, що ні він, ні його команда на місцевому рівні не веде перемовини з представниками політичної партії «Народний Фронт» щодо можливої співпраці на виборах (інформація про можливу співпрацю «Батьківщини» і «Народного фронду»неодноразово лунана у всеукраїнських ЗМІ).

На запитання, чому замість Валерія Тесленка (екс-керівник полтавського осередку партії) міську парторганізацію «Батьківщини» очолив Олег Бєлоножко, Руслан Богдан відповів, що Тесленко «не знаходив часу на партію», а також, додав Богдан, у Тесленка проблеми зі здоров’ям. Тому було прийнято рішення передати функції керівника Бєлоножку.

Наостанок Богдан розповів, що наразі не відчуває тиск від президентської адміністративної вертикалі, проте, підкреслив нардеп, такі випадки були під час останніх виборів до ОТГ: наприклад, кандидатів залякували, були погрози звільнення тощо, підсумував Богдан.

Loading...