VqQt7L1EZwnTLgtj

Заступник виборчого штабу Олега Ляшка в Полтавській області, замголови Полтавської територіальної організації «Радикальної партії Олега Ляшка» Віталій Мірошніченко розповів, що його команда планує робити для перемоги головного радикала країни на президентських виборах.

За різними соціологічними дослідженнями Олег Ляшко має від 4 до 8,5% підтримки виборців. Феномен Ляшка «вистрілив» у 2014 році, коли він посів третє місце на президентських виборах із результатом 8,3%. Голова «РПЛ» має сильні позиції в центральних і північно-західних регіонах: наприклад, на минулих виборах глави держави Полтавщина віддала Ляшку майже 13% голосів.

«Радикальна партія» висунула свого лідера Олега Ляшка кандидатом на пост президента України на з’їзді в понеділок, 21 січня. Найрадикальніший кандидат пообіцяв повернути смертну кару для корупціонерів, зрадників держави та встановити «справедливу» ціну на газ, повідомляє «24 канал».

ЗМІСТ вирішив дізнатися, хто представлятиме Олега Ляшка на виборах, та на кого, можливо, він покладатиметься в полтавському регіоні у разі перемоги.

Голова обласного виборчого штабу кандидата Ляшка – народний депутат, член «РПЛ» Ігор Мосійчук, а його заступник Віталій Мірошніченко керує організаційним відділом.

Ігор Мосійчук (Джерело fb-сторінка Ігоря Мосійчука)

Мірошніченко розповів, що його обов’язок – координувати діяльність усіх районних і міських парторганізацій, а також влаштовувати своїх спостерігачів у ДВК і ОВК області. У свою чергу Ігор Мосійчук, за словами Мірошніченка, працює по регіонам, організовує роботу облштабу й агітує за свого лідера на місцях: він презентує виборцям програму Ляшка й демонструє досягнення кандидата.

Віталій Мірошніченко (Джерело - fb-сторінка Віталія Мірошніченка)

У облштабі працює 7 людей: самі Мосійчук і Мірошніченко, двоє секретарів, юрист, прес-секретар і координатор із суспільно-політичних питань.

Мірошніченко пояснює: юрист займається документацією, яка пов’язана із нормативно-правовими актами для виборів; прес-секретар відповідає за медійний сектор (в основному, це телебачення й газети); координатор із суспільно-політичних питань опікується кадровими питаннями: представництво в ОВК, відбір довірених осіб кандидата тощо. І у всьому цьому їм допомагають двоє помічників-секретарів.

Щодо представництва довірених кандидатів на виборчих округах Мірошніченко зазначив, що це питання наразі ще обговорюють з керівництвом. Проте вже точно відомо, що 146-й округ очолить в.о. Полтавської територіальної організації й голова Кременчуцької міськорганізації «РПЛ» Дмитро Кавунник, а 151-й округ на себе візьме депутатка Гадяцької райради, очільниця Гадяцької райорганізації «РПЛ» Світлана Гайдабура. Заступник керівника облштабу запевнив, що всю інформацію по представникам на округах найближчим часом оприлюднять у повному обсязі.

Також Віталій Мірошніченко розповів, що задля перемоги Ляшка на виборах працюватимуть усі партійці, зокрема й народні обранці в районних радах і депутатський корпус в ОТГ. Мірошніченко підкреслив, що у «ляшківців» досить розгалужена структура по Полтавській області: самих депутатів близько 150, а також 500 партійців. Він додав, що його команда планує покрити більшість ОВК і ДВК:

«У 2014 році я був головою ОВК на президентських виборах від подання Олега Ляшка. Мені законодавство про вибори Президента знайоме. Тому, я думаю, що в області все покриємо. Це виключно технічна частина роботи».

Мірошніченко повідомив, що з недовірою відноситься до соцопитувань. На його думку, Ляшко єдиний кандидат, який на відміну від усіх інших охочих стати главою держави, зберіг показники 2014-го року. А на Полтавщині, за умовними підрахунками Мірошніченка, рейтинг Ляшка «навіть трошки зріс».

Заступник керівника облштабу очікує отримати найбільшу підтримку виборців у північно-західній частині області – 148-му і 151-му округах. Він підкреслив, що виборець Ляшка живе в сільській місцевості. Проте Віталій Мірошніченко не виключає, що містяни підтримають його лідера, оскільки, на переконання партійця, фракція «РПЛ» у парламенті розробила багато корисних ініціатив у контексті розбудови міст:

«Усе, що стосується села, відноситься й до міста. Ми, як жителі Полтави, п’ємо молоко й їмо м’ясо, яке постачають із села. Ми ж не хочемо вживати продукти на основі сої чи пальмової олії, правильно?»

Віталій Мірошніченко вірить, що Лубни підтримають його лідера, оскільки у Полтавській облраді половина депутатів «РПЛ» саме від Лубенського району, а це також Хорол, Семенівка, Оржиця й Велика Багачка, переконує Мірошніченко. На його думку, це справжній показник волевиявлення виборців.

До того Мірошніченко повідомив, що результати останніх виборів до ОТГ говорять про підтримку кандидата Ляшка в Гребінківській, Чорнухинській та Краснолуцькій ОТГ:

«У Чорнухинській сільраді п’ятеро наших депутатів, а це – друге місце, тобто підтримка більше 20%. У Краснолуцькій громаді двоє наших... У Гребінці, наприклад, Віталій Колісніченко отримав понад 80% підтримки на виборах голови ОТГ. Із 26 депутатів у Гребінківській міськраді ми отримали 15 мандатів».

Представник РПЛ запевнив, що фінансування президентської кампанії кандидата Ляшка відбувається виключно з виборчого фонду кандидата. Партієць вважає, що плітки про підтримку Олега Ляшка олігархами – безпідставні. Принаймні, якщо судити по Полтавській обласній організації, додав Мірошніченко. Він зазначив, що перебуває в «РПЛ» із лютого 2014 року, і, на відміну від інших політсил, обласний осередок радикалів недостатньо підтримується, наголосив Мірошніченко. Партієць підсумував, що Полтавська терорганізація «РПЛ» сама себе фінансує.

Тиску від президентської адміністративної вертикалі облштаб кандидата Ляшка не відчуває, зауважив Віталій Мірошніченко. Він додав, що наразі є свої «нюанси і дрібниці», але чітко спрямованої політики проти «ляшківців» поки не було.

Окремо заступник облштабу прокоментував, як відбувається справа з відкликанням депутата Полтавської облради Руслана Рогова:

«Руслана Миколайовича рішенням політбюро РПЛ виключили з числа членів. І наразі дане питання не втратило актуальності. Як би так сказати досить дипломатично… Дане питання знаходиться на розгляді. Я обережно про це говорю, бо за всі слова потрібно відповідати. У даному випадку це питання стоїть на порядку денному, і скажу більше, що найближчим часом воно вирішиться».

Наостанок Мірошніченко висловив свою думку щодо пропозиції його лідера ввести смертну кару для корупціонерів. Заступник керівника облштабу впевнений, що корупція – «гідра» нашого суспільства, і наявні методи для боротьби з нею не працюють. Партієць переконаний, що його лідер «щось знає», якщо пропонує такі радикальні методи боротьби.

Раніше ЗМІСТ розповідав про керівників полтавських обласних виборчих штабів кандидатів Анатолія ГриценкаЮрія БойкаАндрія СадовогоВолодимира Зеленського та Руслана Кошулинського.

Loading...