Підготовка_стіни_до_створення_муралу_фото_Зміст

У Полтаві триває збір коштів на створення нового муралу. До нього долучилися вже понад 130 жертводавців. Внесок, який полтавці здійснюють найчастіше – 100 грн.

Залишилося зібрати 25 тис. 845 грн з необхідних 115 тис. грн. Зробити внесок можна за посиланням.

Завдяки небайдужим полтавцям біля аграрного університету створять новий мурал. За 3 тижні містяни зібрали понад 89 тис. грн. До збору долучилися понад 130 жертводавців. Найбільший донат, який зробили небайдужі полтавці – 40 тис. грн, найменший — 5 грн. З необхідних грошей залишилося зібрати 25 тис. 845 грн. 

Зараз тривають підготовчі роботи — будівельники, які працюють на волонтерських засадах, демонтують попереднє зображення. Далі цеглу відшліфують для створення нової роботи. Паралельно з цим йде підготовка до проведення робіт з благоустрою: виготовлення дашку, який захищатиме зображення від дощу, оновлення флагштоків та підсвітки. 

Створення нового муралу біля аграрного університету ініціювали полтавці Артур Кобзар, Денис Старостін, Артур Ароян, Дмитро Білокінь. Роботу виконає Дмитро Білокінь — автор попереднього зображення на цьому місці. Мурал присвятать одвічній боротьбі українського народу проти московської експансії. 

Якщо у вас є бажання та можливість, зробіть внесок за посиланням. Картка для донатів: 4441114457960183.

Loading...