Наші радості від кохання – головний режисер полтавського театру Гоголя на допрем’єрному показі «Виконувача бажань»

Автор: Анастасія Добряк, 15 лютого, 10:03

Фото: Допрем’єрний показ «Виконувач бажань»


У полтавському обласному театрі імені Миколи Гоголя презентували нову музичну комедію.

Допрем’єрний показ вистави «Виконувач бажань» відбувся 13 лютого. Її поставили за мотивами п’єси білоруського митця Андрія Курейчика.

«Виконувач бажань» – сучасна комедійна постановка. У центрі уваги – стосунки між подружжям, яке переживає кризу у стосунках. З появою у їхньому житті виконувача бажання, вони обмінюються тілами і починається комедія положень. Тобто, коли кожна нова ситуація породжує нові жарти.

Допрем’єрний показ «Виконувач бажань»

яДопрем’єрний показ «Виконувач бажань»

Допрем’єрний показ «Виконувач бажань»

Як розповів головний режисер театру Владислав Шевченко, хоча сюжет вистави уже давно відомий глядачеві, гоголівці дивуватимуть їх акторською грою та сучасним переосмисленням:

«Намагалися вразити новизною прочитання вистави, також тут багато музики, хореографії. Вистава яскрава, справжнє шоу. В основі – кохання. Питання кохання вічне, адже усі наші проблеми та радості від нього. Це вічна тема, яку актуалізуємо».

У «Виконувачі бажань» використовують сучасну музику, а сам виконувач бажань спілкується із глядачами, що робить прем’єру інтерактивною. Крім того, окрему увагу режисер приділив хореографії, тому нову постановку можна назвати справжнім шоу.

Допрем’єрний показ «Виконувач бажань»

Допрем’єрний показ «Виконувач бажань»

Головними акторами, які грають подружжя Богдана та Марини, стали Ольга Чернявська та Сергій Жмурко. А ось роль виконувача бажань виконують по черзі 2 актори – Володимир Філатов (його можна побачити в українських серіалах та у фільмі «Крути») та молодий актор Максим Дашевський.

Раніше ЗМІСТ розповідав про те, як у театрі імені Гоголя готують реквізит. Зокрема¸ задовго перед прем’єрою команда театру обговорює виставу та виокремлює найголовніші задачі. Серед них режисери, актори, художники, реквізитори, бутафори, освітлювачі, монтувальники, пошивний цех та інші технічні цехи.

Нагадаємо, також у лютому покажуть виставу «Собаче серце» за мотивами повісті Михайла Булгакова.

Фото Анастасії Добряк

Опублікована: 15 лютого 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація