1HjEtsYH3JlqP9lr

Наступні три роки нелегально встановлені кіоски, гаражі і рекламні конструкції демонтуватимуть за кошти міського бюджету Полтави. Таке рішення депутати ухвалили 38-ма голосами сьогодні, 16-го лютого під час засідання сесії міської ради. Програма фінансування демонтажу тимчасових споруд та проведення інших видів робіт пов’язаних з демонтажем розрахована на 2018 – 2020 роки. За цей час планують зняти/розібрати/вивезти […]

Наступні три роки нелегально встановлені кіоски, гаражі і рекламні конструкції демонтуватимуть за кошти міського бюджету Полтави. Таке рішення депутати ухвалили 38-ма голосами сьогодні, 16-го лютого під час засідання сесії міської ради.

Програма фінансування демонтажу тимчасових споруд та проведення інших видів робіт пов’язаних з демонтажем розрахована на 2018 – 2020 роки. За цей час планують зняти/розібрати/вивезти більше 250 незаконно встановлених конструкцій.

Відповідальною за проведення таких робіт є Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, яка має постійно стежити за дотриманням норм власниками тимчасово встановлених конструкцій. Якщо ж допущені порушення Правил благоустрою, то на підприємця складається припис на їхнє усунення. У разі ігнорування припису, відкривається провадження про адміністративне правопорушення. Після цього, рішення про демонтаж ухвалює комісія з розміщення ТС для впровадження підприємницької діяльності. А далі вже проводиться власне демонтаж.

Згідно з Програмою, за 2018 рік заплановано демонтувати:

  • 27 павільйонів, кіосків, лотків;
  • 19 збірно-розбірних металевих гаражів;
  • 10 антипаркувальних засобів, обмежуючих пристроїв, шлагбаумів;
  • 30 рекламних конструкцій.

І стільки ж демонтованих конструкцій на два наступні роки.

З міського бюджету фінансуватимуться автопослуги, пов’язані з проведенням таких робіт. Загалом за 2018-2020 роки мають витратити 492 тисяч 600 гривень.

Цьогоріч мають виділити 162 тисяч 600 гривень, а на 2019-2020 роки – по 165 тисяч гривень.

Ці кошти з часом мають відшкодувати самі ж власники тимчасових споруд. Справа в тому, що після демонтажу конструкції близько півроку зберігатимуться на складі. Підприємець може покрити витрати на демонтаж і забрати свою споруду. Якщо ж упродовж визначеного терміну власник не виявляє такого бажання, то вивіска/гараж/кіоск реалізується і затрати з міського бюджету компенсуються таким чином.

У результаті, розробники Програми очікують, що це допоможе очистити Полтаву від незаконно встановлених ТС, рекламних та інших конструкцій, забезпечить їхнє належне розміщення й утримання і спонукає до своєчасного виготовлення підприємцями технічної та правовстановлюючої документації.

Нагадаємо, правоохоронці ніяк не можуть притягнути до відповідальності власницю незаконно встановленого МАФу на перехресту вулиць Стрітенська та Небесної Сотні.

Loading...