Навчальний рік в Україні закінчується 1 липня, але не для випускників

Автор: Єгор Рудь, 26 березня, 17:12

Фото: Полтавська загальноосвітня школа №9 (Джерело - c9poltava.at.ua)


Після виходу з карантину, який попередньо має закінчитися 24 квітня, школярі повинні опрацювати матеріал, який вивчали дистанційно.  

Про це повідомила на брифінгу в четвер, 26 березня, т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. За її словами, навчальний рік в Україні закінчиться так, як передбачено законодавством, а саме 1 липня, окрім випускників 11-того класу: 

«Навчальний рік для випускників 11 класу закінчиться тоді, коли наші випускники отримають документ про освіту. Якщо в травні повернемося за шкільні парти – це буде означати, що в травні проходитиме пробне ЗНО. Основна сесія ЗНО розпочнеться орієнтовно після 20 чисел червня». 

Тому закінчення навчального процесу для 11 класу залежатиме від закінчення основної сесії ЗНО. 

Також Любомира Мандзій пояснила, якщо повернутися до школи вдасться не в травні, а в червні, тоді можна організувати пробне ЗНО в межах червня місяця до старту основної сесії. 

Крім того, в середині квітня, на сторінці Українського центру оцінювання якості освіти, буде розміщена інформація разом з відео, завдяки яким випускники зможуть ознайомитися з процесом проведення ЗНО. 

Нагадаємо, що карантин в Україні продовжили до 24 квітня та ввели надзвичайну ситуацію. 

Опублікована: 26 березня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація