Стадіонний тур «Hello» у Полтаві: музиканти поїли галушок та готуються до концерту

Автор: Анастасія Добряк, 15 червня, 17:18

Фото: Музиканти на прес-конференції у Полтаві


У суботу, 15 червня, відбулися автограф-сесія та прес-конференція на якій учасники українського гурту розповіли про свою діяльність і спілкувалися із прихильниками.

Сьогодні на стадіоні «Ворскла» відбудеться концерт у рамках туру «Hello». На одній сцені виступлять гурт «Антитіла», польський рок-гурт CHEMIA та виконавець MELOVIN. Як розповів Тарас Тополя, фронтмен української групи, до стадіонного туру виконавці готувалися більше ніж 2 роки. За його словами, виступи у 5-ти містах України можна називати невеликим фестивалем:

«Знаєте, ми усі виступимо на одній сцені тому, що бачимо схожіть у нашій музиці. Тим паче польський гурт випустив свою першу україномовну пісню. Хіба це не привід їх запросити. Ми обіцяємо яскраве і сучасне шоу, а прихильників нашої музики запрошуємо прийти вчасно, бо буде круто».

Тарас Тополя на прес-конференції

Сьогодні прихильники «Антитіл» мали змогу поспілкуватися з виконавцями у ТРЦ «Київ». На автограф-сесії учасники групи жартували про свою творчу діяльність і спілкувалися з аудиторією про стадіонний тур та розіграли 2 квитки на концерт.

Автограф-сесія у Полтаві

На прес-конференції музиканти розповіли, що попри «мейнстрім» українських відомих людей йти у політику, таких планів ніхто не має. Український співак MELOVIN розповів, що йому подобається Полтава хоча б тому, що його, і гурти «Антитіла» та CHEMIA вдосталь нагодували галушками :

«Це такі галушки, за якими хочеться повертатися. Мабуть, ми тепер усі наполовину складаємося з галушок. Та й взагалі, тут якийсь особливий темп життя: розмірений і неквапливий. Думаю, що ми усі повернемося до Полтави ще не раз».

MELOVIN на прес-конференції

Додамо, що концерт у рамках стадіонного туру, розпочнеться  на стадіоні «Ворскла» сьогодні, о 19:00.

Прес-конференція музикантів у Полтаві

Нагадаємо, що навесні Тарас Тополя зустрівся із полтавськими студентами, де говорили про творчість артиста та українські реалії.

Рок-гурт CHEMIA у Полтаві

Фото Богдана Проскурова

Опублікована: 15 червня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація