Не виключаю, що через питання ціни проїзду Шамоту знесуть із посади – Сергій Каплін

Автор: Віталій Крицький, 14 січня, 16:10

Фото: Сергій Каплін


Відповідний коментар сьогодні, 14 січня, надав народний депутат Сергій Каплін.

За словами нардепа, наразі в коаліції полтавських депутатів є великий конфлікт, через небажання фракції «СДП» згодитися підвищити ціну на проїзд в транспорті:

«Так, у нас великий конфлікт. Я не виключаю, що через питання вартості проїзду депутати звільнять Олександра Шамоту з посади секретаря міськради. Буде спроба. Я знаю, що дехто був би дуже не проти зайняти цю посаду, і я зараз не тільки про Олександра Мамая. Ці кандидати не сплять ночами і бачать себе мерами. Ходять і ставлять свічки за політичний упокой Олександрові Шамоті».

На прохання назвати конкретні прізвища, Сергій Каплін ухильнувся від відповіді:

«Із політкоректності не буду називати прізвища. Але я намагатимуся все зробити для того, щоб ситуація з проїздом не вплинула на розвал коаліції».

Щодо підвищення вартості проїзду в громадському транспорті Сергій Каплін зазначив, що спочатку потрібно провести ретельне дослідження пасажиропотоку й проаналізувати технічний стан транспортних засобів, а потім говорити про 5 гривень:

«Хай покажуть реальний пасажиропотік, щоб ми проаналізували видатки перевізників на модернізацію цих корит і гробів. Питання часу, коли там щось загориться і зірветься. Потрібно зрозуміти, скільки перевізники витрачають на заробітну плату водіям, на паливо, і взагалі наскільки легально вони працюють. Чи немає паперової “прокладки” якогось Лупаєнка (спікер “Асоціації перевізників Полтавщини”, директор ТОВ “Полтава Люкс 2009” – прим. автора), який продає документи іншим перевізникам і кладе 2\3 доходу собі в кишеню. Я то знаю, як шикарно живе найближче оточення Лупаєнка, і скільки він особисто витрачає грошей на підкуп у судах. Якщо буде дослідження, яке покаже, що реальна ціна проїзду 2-3 гривні, то ніхто не дасть перевізникам отримувати 100% прибутку».

Сергій Каплін також прокоментував ініціативу Андрія Матковського переобирати секретаря міськради раз на квартал:

«Я такі анекдоти не коментую. Не знаю, в якому гуморі був Андрій Матковський, коли це пропонував. Думаю, що він пожартував, у нього чудове почуття гумору. Це можна Володимиру Зеленському підкинути на 95 квартал”. Людина з БППне може такого говорити, це тоді краще в партію Зеленського йти жартувати».

Окрім того народний депутат додав, що за останніми соцопитуваннями найбільш рейтинговими кандидатами на посаду міського голови Полтави є чинний секретар міськради Олександр Шамота, депутат Андрій Матковський та екс-мер Олександр Мамай. Сергій Каплін зазначив, що у них приблизно по 10-12% підтримки містян.

Нагадаємо, депутат міської ради Андрій Матковський пропонував переобирати секретаря Полтавської міської ради один раз на квартал. Голова фракції «БПП» вважає, що окремі політики почали політичне «перетягування канату».

У свою чергу секретар міськради Олександр Шамота назвав цю пропозицію «абсурдом».

Опублікована: 14 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація