Не з Зеленським, а на лікарняному – Чередніченко знову не прийшов на засідання у справі побиття журналіста Журавля

Автор: Вікторія Баберя, 6 травня, 16:21

Фото: Суддя Олександр Калько


У понеділок, 6 травня, у Київському райсуді Полтави мали продовжити слухання справи побиття журналіста Ярослава Журавля, але засідання знову перенесли.

Як і минулого разу (16 квітня), свідок у справі Сергій Чередніченко до судової зали не з’явився. Якщо тоді свою відсутність він пояснив тим, що консультує тоді ще кандидата у Президенти Володимира Зеленського (що в результаті виявилося жартом).

То цього разу причина наступна: Чередніченко перебуває у лікарні – госпіталізований на 21 день.

«Назви лікарні немає, лише номер. Підозрюю, що це, можливо, військовий заклад», – пояснив Ярослав Журавель.

У зв’язку з черговою неявкою свідка, прокурор звернувся до судді з клопотанням застосувати наступного разу примусовий привід до зали засідань. Та суд відмовив.

Дата наступного слухання справи: 10 червня на 9:30 ранку.

Нагадаємо, справу про побиття журналіста передали до суду 29 серпня. За нанесення умисного тілесного ушкодження середньої тяжкості законодавство (ст. 122 ККУ) передбачає до трьох років позбавлення волі. 

18 травня прибічники місцевого очільника Соціалістичної партії Сергія Чередніченка в його офісі зламали щелепу журналісту інтернет-видання «Трибуна» Ярославу Журавлю. За словами постраждалого, він разом із місцевим активістом Дмитром Демусом прийшли до соціалістів через попередні погрози Демусу. Удари Журавель отримав миттєво, після прохання не лаятися. Сам Сергій Чередніченко зазначає, що обидва «гості» – провокатори. Наступного дня назвали імена ймовірних нападників – Антон Пазенко та Михайло Алоєв.

Раніше на судовому засіданні ще один сідок зі сторони обвинувачення змінив свої покази. Попередньо від них відмовився активіст «СПУ» Дмитро Коваль. Сам потерпілий Ярослав Журавель прогнозує, що суд дасть обвинуваченим умовний термін.

Опублікована: 6 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація