Незабаром майно області продаватимуть прозоро

Автор: Каріна Тютюнник, 1 вересня, 12:53

Фото: Полтавщина приєдналася до системи ProZorro.Sale (Атор - Олександр Година)


Обласна рада підписала Меморандум про співпрацю з проектом Prozorro.Sale мета якого, допомогти швидко і вигідно продати або здати в оренду державне чи комунальне майно. 

31 серпня у приміщенні обласної ради відбулася публічна презентація електронної системи з продажу державних та комунальних активів ProZorro.Sale. Також обласна рада підписала декларацію про приєднання до Меморандуму щодо співпраці з даною системою.

Спікерами презентації були: Голова Полтавської облради Олександр Біленький, керівник проекту ProZorro.Sale Олексій Соболев та директорка ГО «Полтавська платформа» Альона Гончаренко.

Під час зустрічі розповіли про можливості та перші досягнення нового сервісу:

«Ми забезпечуємо просту і швидку реалізацію майна за ринковою ціною. Система проста і надійна у використанні. Крім того, ми забезпечуємо повну підтримку як технічну, так і юридичну», – наголосив Олексій Соболев.

Керівник проекту Prozorro.Sale Олексій Соболев (Автор - Олександр Година)

Також, як розповів керівник проекту, за рік роботи в пілотному режимі вдалося реалізувати майна більш, ніж на 2,5 млрд грн:

«Ми розпочали з продажу активів банків-банкрутів і вже досягли значних успіхів. Зараз активно розвивається напрямок продажу майна державних і комунальних підприємств. І у нас є вже успішній кейси, коли ціни на державні активи протягом аукціону зростають в рази».

Наразі до проекту вже доєдналися декілька великих державних підприємств та ціла низка міських рад. Полтавська обласна рада стала першою серед облрад України, які підписали Меморандум:

«Цим кроком ми демонструємо приклад районним і міським радам Полтавщини. Ми віримо, що у питанні продажу і оренди треба застосовувати новітні прозорі підходи, отримувати справжні ринкові ціни», – зазначив Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

За словами очільника облради, першими лотами, які найближчим часом з’являться на відкритих торгах, стануть права оренди комунальних об’єктів.

Довідка

Електронна система ProZorro.Sale – це спільний проект Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду гарантування вкладів України та Transparency International Україна.

Система забезпечує прозорий, швидкий та ефективний продаж державних активів (активи неплатоспроможних банків, а також майно державних і комунальних підприємств).

 

 

Опублікована: 1 вересня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація