Ілюстративне фото (Джерело – telegraf.in.ua)

Уповноважена Верховної Ради з прав людини повідомила, що у громадському транспорті Кременчука діють протиправні обмеження на проїзд пільговиків. Місцева влада каже, що це зробили в межах повноважень.

Про це розповів міський голова Кременчука Віталій Малецький засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради 23 квітня.

«Ми в рамках червоної зони вживаємо, як комісія ТЕБ та НС, певних обмежувальних заходів щодо забезпечення функціонування системи народного господарства, медичної системи та системи соціального забезпечення. І тими повноваженнями, які надають місцевим комісіям, ми вводимо додаткові обмеження щодо певних дій, які запобігають поширенню COVID-19», – говорить Віталій Малецький.

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила, що до неї звернулися ветерани війни у Кременчуці щодо обмеження їхнього права на пільговий проїзд міським транспортом. Йдеться про те, що на час дії карантину в місті встановили часові обмеження на пільговий проїзд з 10:00 до 15:00. Ці обмеження запровадили у травні 2020 року.
Карантин у Кременчуці, як і в інших населених пунктах області, триває з минулого року, але посилені обмеження, як у «червоній» зоні, діяли не весь час.

Уповноважена повідомляє, що законодавство не передбачає права місцевої влади обмежувати права на пільги окремих категорій громадян. У зв’язку з цим вона звернулася до Кременчуцького міського голови Віталія Малецького щодо скасування пункту, який встановлює протиправні обмеження.

Loading...