«Ні! Виборам за законом Януковича». У Полтаві відбулася Всеукраїнська акція за виборчу реформу (ФОТО)

Автор: Валерія Бабич, 15 травня, 11:37

Фото: Полтава долучилася до Всеукраїнської акції на підтримку виборчої реформи


Сьогодні, 15 травня, Полтава приєдналася до Всеукраїнської акції за виборчу реформу, що пройшла в різних обласних центрах країни. До акції долучилося більше сотні полтавців, громадські організації та представники політичних сил. На підтримку виборчої реформи зібрали 175 голосів.

Як анонсували раніше, вимоги акції – виконати обіцянки коаліційної угоди, які були укладені під час засідання першого скликання Верховної Ради – затвердження виборчої реформи.

«Така акція сьогодні проходить абсолютно у всіх обласних центрах України, окрім тимчасово окупованих. Сьогоднішня акція, чи не вперше в Україні, відбувається на підтримку, а не проти чогось. Ми виступаємо за підтримку виборчої реформи в Україні. Як показує практика, лише за умов обєднання громадськості, політичних сил, громадських активістів та просто небайдужих до долі України громадян, відбуваються якісь зрушення», ‒ повідомляє регіональна представниця ГО «Центр UA» громадського руху «ЧЕСНО» Альона Гончаренко.

Представники громадських організацій та політичних сил зібралися на Всеукраїнській акції за виборчу реформу

Як зазначає активістка, ще 17-го жовтня небайдужі виходили на аналогічну акцію, сьогодні це відбувається вдруге. Адже, закон, який було прийнято 7-го листопада у першому читанні, до сьогодні не розглянуто повністю та не прийнято. Такою акцією Полтава показує, свою позицію та підтримку виборчої реформи.

«Виборча реформа важлива, перш за все, не для самих виборчих сил та депутатів, вона важлива для кожного з нас, для кожного свідомого виборця. Ми повинні бачити за кого ми голосуємо, кого підтримуємо та хто буде представляти наші інтереси наступні 5 років», ‒ наголошує голова ГО «Нова Полтава» Юлія Городчаніна.

Полтавці підписалися за підтримку виборчої реформи

На акції збирали підписи небайдужих полтавців, які підтримують виборчу реформу. Серед тих, хто підписався, полтавка Валентина Омельченко. Жінка говорить, що свідомо прийшла на сьогоднішню акцію та поставила свій підпис. Адже, в Україні мають відбутися вибори з відкритими списками, громадяни мають знати, кого вони вибирають.

«Якщо говорити простими словами, для чого ми сьогодні зібралися, за те, щоб відмінити мажоритарку. Адже мажоритарка – це підкупи, цукор та гречка, лобіювання інтересів.  Тому, ми хочемо, щоб діяли регіональні відкриті списки», ‒ говорить  Юліан Матвійчук, голова Полтавського осередку ВО «Свобода».

Полтава долучилася до Всеукраїнської акції на підтримку виборчої реформи

Як зазначають активісти, проведення такої акції саме зараз є дуже нагальним, оскільки до наступних виборів залишається рік. Тобто, для того, щоб вони пройшли максимально правильно та чесно, діяти потрібно вже сьогодні.

У Полтаві відбулася Всеукраїнська акція за виборчу реформу

У Полтаві відбулася Всеукраїнська акція за виборчу реформу

У Полтаві відбулася Всеукраїнська акція за виборчу реформу

У Полтаві відбулася Всеукраїнська акція за виборчу реформу

Вже 17 травня акція «Ні! Виборам за законом Януковича» відбудеться у Києві під стінами Верховної Ради України.

За додатковою інформацією звертайтесь до координаторки ГО «Центр UA» у Полтавській області Альони Гончаренко – (095) 026 4775

Фото Олега Журавльова  

Опублікована: 15 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація