5TwnOQfuIn59HBEx

За словами директора ТОВ «Полтаваавтотранс» Сергія Бутка, будівля автостанції «Полтава-4», що розташована за адресою площа Слави, 5 (неподалік Південного вокзалу) практично готова і незабаром прийматиме відвідувачів.

Будівництво наразі на фінальному етапі – у приміщенні тривають оздоблювальні роботи. На їх завершення, за словами Сергія Бутка, необхідно ще близько двох тижнів:

«Саме приміщення вже, в принципі, введено в експлуатацію. А запускати як автостанцію – зараз у нас на фінальному етапі роботи. Думаю, що до кінця липня її відкриємо. Чіткої дати ще немає, але намагаємося до кінця липня завершити».

Цю будівлю «Полтаваавтотранс» зводило за власний кошт. На роботи, як говорить Сергій Бутко, витратили більше 8 мільйонів гривень.

Будівля нової автостанції Полтава-4
Будівля нової автостанції Полтава-4
Будівля нової автостанції Полтава-4
Автостанція Полтава-4 почала працювати у 2013 році

Зазначимо, приміщення нової автостанції почали зводити ще у 2012 році. Попри те, що готова будівля буде лише за місяць, сама автостанція почала діяти ще з 2013 року. Загалом через неї проходять 33 маршрути. Найбільш популярні з них дозволяють дістатися до Котельви, Божківського, Михайлівки, Первозванівки та Більська.

Фото Олега Журавльова

Loading...