Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – pravda.com.ua

З 10 січня у Полтаві зростає кількість нововиявлених хворих. Щодня у середньому виявляють до 130 інфікованих.

Про це повідомив заступник міського голови Полтави Євген Ричка під час засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації 14 січня.

За словами заступниці директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради Лариси Ухналь, на території громади продовжують лікування 983 хворих на COVID-19, зокрема на стаціонарному лікуванні перебувають 80 пацієнтів. Вдома лікуються 45 хворих з використанням кисневих концентраторів.

За даними Полтавського обласного центру контролю та профілактики хвороб, минулого тижня (3-9 січня) в Полтавській громаді фіксували на 34% менше хворих, аніж тижнем раніше, а саме 328 інфікованих.

За неповний тиждень 10-13 січня в Полтаві COVID-19 підтвердили у 516 людей:

Хвиля захворюваності, викликана коронавірусом «Омікрон», поширюється світом. Головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін говорить, що початок нового підйому захворюваності в Україні прогнозують на кінець січня.

Наприкінці грудня у взятому в Полтаві зразкові хворої на COVID-19 людини виявили «Омікрон». Що наразі відомо про новий варіант збудника інфекції, читайте тут.

Нагадаємо, що в 12 січня у 1-й міській лікарні Полтави відкрили нове відділення невідкладної допомоги. ЗМІСТ побував на відкритті оновленого відділення і розповідає, які зручності та послуги пацієнти там можуть отримати безкоштовно.

Loading...