Фото – Українські новини

У 2022 році «Нова пошта» оновить тарифи на свої послуги. Окрім змін вартості існуючих послуг, запровадять нову послугу.

Про це повідомила пресслужба компанії 2 грудня.

З наступного року «Нова пошта» надаватиме послугу з доставки документів. До вартості входитиме картонний конверт. Ціна становитиме 40 грн і буде фіксованою впродовж року.

Тариф 35 грн на доставку до поштоматів, а також післяплату без комісії діятиме до кінця березня. З 1 квітня вартість доставки до поштомату складатиме 45 грн незалежно від географічного спрямування та ваги відправлення по всій території України. 

Тариф за зворотну доставку посилок, які покупці одразу повертатимуть після огляду, становитиме 15 грн за відправлення до 30 кг.

З 2022 року вартість доставки розраховуватимуть залежно від пункту призначення за трьома зонами: 

  • місто чи передмістя; 
  • міжміська доставка;
  • з/в селище міського типу чи село.

Оплата доставки в межах міста й передмістя відбуватиметься за трьома тарифами залежно від ваги: маленька – до 2 кг, середня – до 10 кг та велика – до 30 кг. 

Доставка посилки до 2 кг зараз коштує 45 грн, а буде 40 грн; до 30 кг коштує 100 грн, а коштуватиме 80 грн. До ціни входитиме комісія за оголошену вартість до 1000 грн.

З 1 січня також змінять тарифікацію на доставку та забір посилок кур'єром з адреси. При замовленні послуг кур'єра за будь-яку посилку до 30 кг вартість буде фіксованою +30 грн, а для відправлень понад 30 кг кожні 100 кг коштуватимуть 90 грн за тарифікацією вантажу. 

Нагадаємо, що «Нова Пошта» вперше в Україні протестувала доставку посилки безпілотником.

Loading...