Будинок у селі (Фото – blogspot.com)

Володимир Зеленський розповів про запуск програми, у межах якої будуватимуть у селах сучасні простори, крамниці і ЦНАПи.

Про це відомо з наради Президента України, представники Уряду та Офісу Президента від 4 березня.

Одразу програму «Нове село» реалізовуватимуть на прифронтових територіях на сході України. Після цього осучаснюватимуть села в усіх областях України. Головний напрямок програми – створення сучасних просторів та інфраструктури.

Програма передбачає створення Центрів надання адміністративних послуг, сучасних магазинів, кінотеатрів, спортивних комплексів та концертних залів. У сучасних просторах також працюватимуть відділення пошти, аптека з програмою «Доступні ліки», поліція, сервісний центр, пожежний пункт тощо.

За планом, поряд має бути спортивний комплекс, будинок культури, велодоріжка, доріжка для бігу тощо. Щоб втілити це, держава планує долучити бізнес і створювати державно-приватне партнерство.

Кожен проєкт у селах матиме модератора. Усього таких проєктів буде понад тисяча. Для цього проводитимуть конкурс для бізнес-партнерів.

Також до програми «Нове село» вносять необхідність розвитку агропромисловості. Планують збільшувати обсяги імпорту продуктів тваринництва, збільшити насичення внутрішнього ринку та забезпечити доступні ціни для жителів сіл.

Loading...