Новий проєкт «Миколай для воїна» стартував на платформі ЗМІСТ

Автор: Марина Антонюк, 4 грудня, 16:26

Фото: Новий проєкт «Миколай для воїна» стартував на платформі ЗМІСТ


Студенти полтавського осередку Української академії лідерства задумали привітати наших захисників зі святом Миколая. Для цього їм необхідно залучити 7000 грн.

У середу, 4 грудня, на краудфандинговій платформі ЗМІСТ розпочався збір коштів на соціальну акцію «Миколай для воїна». Її мета – актуалізувати серед полтавців думку про те, що нашим воїнам потрібна повсякчасна підтримка. Задля цього студенти осередку проведуть майстер-класи, де разом з полтавцями виготовлять святкові пряники і кекси, а також зроблять новорічні ялинкові прикраси. УАЛівці зберуть також листи від полтавських дітей до захисників і захисниць нашої країни. А 22 грудня вони вирушать до Авдіївки, де особисто передадуть військовим смаколики, прикраси і привітання, а також покажуть для них вертеп.

За словами авторки проєкт, заступниці менеджера осередку з суспільного розвитку УАЛ Полтава Оксани Лашенкової, хоча тема нашої вже шестирічної війни надзвичайно болюча, однак з кожним роком вона втрачає актуальність для багатьох українців. Натомість воїни, які боронять нашу Незалежність на Сході, потребують допомоги. Без сумніву, матеріальна підтримка важлива, однак часто ми не враховуємо, що на передовій наші захисники й захисниці позбавлені таких простих речей, як радість від свята і родинний затишок:

«Разом із полтавцями ми хочемо подарувати святковий настрій і трішки родинного тепла тим чоловікам і жінкам, які щодня боронять нашу державу».

Вихованці УАЛу

Для того, щоб поїздка відбулася, необхідно зібрати 7000 грн: 4000 грн – вартість пального, 2300 грн підуть на продукти для святкових кексів та пряників, а решта 700 грн – на прикрашання подарунків (обгортковий папір, стрічки тощо).

Цю суму необхідно зібрати до 18 грудня.

Як зазначила Оксана Лашенкова, благодійники зголосилися оплатити оренду автобуса для студентів та послуги водія. Отже, залишилося зібрати на пальне та на продукти й прикраси.

Як можна долучитися до соціальної акції «Миколай для воїна»?

  • здійснити пожертву на краудфандинговій платформі ЗМІСТ;
  • придбати каву в кав’ярні ЗМІСТ чи книгу в книгарні ЗМІСТ та покласти жетон у скриньку проєкту;
  • узяти участь в майстер-класах від УАЛ Полтава (слідкуйте за сторінкою осередку у Фейсбуці).

Миколай для воїна

Опублікована: 4 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація