Новий тюбінг-прокат у Полтаві став популярною розвагою

Автор: Анна Аксюк, 21 січня, 08:03

Фото: Новий тюбінг-прокат у Полтаві став популярною розвагою (Джерело - сторінка спільноти прокату у facebook)


Тиждень тому, 13 січня, запрацював перший тюбінг-прокат у Полтаві (на схилі біля вулиці Нікітченка). Зараз нова розвага набирає популярності серед містян: за день може бути близько 60 бажаючих арендувати тюби, іноді не усім вистачає «таблеток» для спускання.

Про це розповів організатор прокату Максим Крутов. Влітку він займається прокатом байдарок, тож вирішив зробити і зимові розваги для активних людей.

Вільне місце обирав так, щоб було безпечно для людей, без будівництва і дерев, у центрі житлового району. Попередньо гірку очистив від зайвої рослинності і трохи підрівняли. Учасникам катання завжди нагадують про безпеку і прохають після спуску одразу відходити в бік і не заважати тим,  хто на тюбінг-трасі. За словами організатора, за тиждень прокату не було жодних травмувань у відвідувачів.

Поки що люди після спуску піднімаються пішки поряд з гіркою. У майбутньому Максим Крутов не проти зробити механічний підйомник, але якщо цьому посприяє міська влада і виділить землю під оренду.

Вартість прокату становить 50 гривень за годину. Є надувні тюби діаметром 100 і 120 см, що дозволяє кататися навіть вдвох на одному тюбі. Початок катань у вихідні – з 11-ї години.

Також, можна приходити зі своїм чаєм, кавою, глінтвейном. Деталі за телефоном: 0966 25 60 63.

Опублікована: 21 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація