Qzavx2anKk50USGQ

Полтавська облрада вдруге провела аукціон щодо закупівлі послуг створення системи «Єдиний веб-портал «Smart region Полтавської області».  Про це стало відомо 16 жовтня з порталу публічних закупівель «Рrozorro». Як і минулого разу, на систему область була готова витратити 2 млн 670 тис. грн. Цього разу на аукціон прийшли ТОВ «БІС-СОФТ», ТОВ «АЙКЮЖН ІТ» та ТОВ «Конструкторське […]

Полтавська облрада вдруге провела аукціон щодо закупівлі послуг створення системи «Єдиний веб-портал «Smart region Полтавської області». 

Про це стало відомо 16 жовтня з порталу публічних закупівель «Рrozorro».

Як і минулого разу, на систему область була готова витратити 2 млн 670 тис. грн.

Цього разу на аукціон прийшли ТОВ «БІС-СОФТ», ТОВ «АЙКЮЖН ІТ» та ТОВ «Конструкторське бюро “Логіка”».

Переможцем аукціону стало ТОВ «БІС-СОФТ». Створити систему фірма запропонувала за 1,65 млн грн. Якщо з фірмою укладуть контракт, місто зекономить 1,02 млн грн.

Зазначимо, що фірму «БІС-СОФТ» зареєстрували в Києві у лютому 2013 року. Належить вона Інні Толстопятовій, яка прописана у місті Горлівка (зараз це окупована територія). Фірма спеціалізується на «комп’ютерному програмуванні» та, за даними українських ЗМІ, має досвід (суперечливий) у подібних закупівлях.

Як повідомляв ЗМІСТ, обговорення системи почалося у 2018 році. Але перша спроба закупити послуги з розробки системи була два місяця тому, 16 серпня. Тоді на аукціон прийшло 5 фірм та один ФОП, який став переможцем. Однак через скаргу, на яку АМКУ досі не видало рішення, ця закупівля «підвисла».

Загалом, система розробляється як єдине комплексне рішення з метою забезпечення відкритості діяльності органів місцевого самоврядування, вільного доступу громадян до інформації та участі в місцевому самоврядуванні.

За словами голови Полтавської облради Олександра Біленького, це спроба об‘єднати всі без винятку громадські бюджети на одній платформі: конкурс територіальних громад, Бюджет участі Полтавської області, Екологічні ініціативи та Шкільний громадський бюджет.

Згідно з техдокументацією, система буде забезпечувати єдиний доступ мешканців області до платформ «Бюджет участі Полтавської області», «Шкільний громадський бюджет», «Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області», та «Екологічні ініціативи Полтавської області». Таким чином формуватиметься єдина база користувачів як в ролі авторів проєктів, так і ролі тих, хто голосує або підтримує їх.

Зареєструватися в системі зможуть всі мешканці області, використовуючи один із засобів автентифікації BankId, IDCArd, Mobilе ID (для мобільних пристроїв),  ЕЦП. Зареєстрований користувач матиме доступ до всього функціоналу системи. Однак, за проєкти «Бюджету участі Полтавської області» та «Шкільного громадського бюджету» одна особа зможе голосувати лише тричі. Незареєстровані користувачі зможуть також переглядати всі сторінки системи, але не зможуть голосувати. Загалом же, створити систему мають до 15 грудня цього року.

Loading...