Речі окупантів, які знайшли на Полтавщині
Речі окупантів, які знайшли на Полтавщині

Фото з відкритих джерел

Торік на Полтавщині сталися 2 надзвичайні ситуації. З них одна державного рівня пов’язана з військовою агресією рф, а інша – місцевого через пожежу у багатоповерхівці Кременчука.

Про це повідомив директор Департаменту оборонної роботи Полтавської ОВА Олександр Артеменко 17 березня.

Внаслідок надзвичайних ситуацій на Полтавщині загинули 27 людей.

Окрім цього, в області виникли понад 3 тисячі небезпечних події. З них 9% становлять військові дії. Зокрема, російські обстріли з повітря, спроба окупації півночі Полтавщини кантемирівською дивізією у перші дні вторгнення, удар ракетою Х-22 по кременчуцькому «Амстору».

Попри воєнний стан найтяжчі наслідки для Полтавщини мали аварії на дорогах. За минулий рік в області сталося 789 ДТП і це 27% від усіх небезпечних подій.

null

За рік широкомасштабної війни росіяни завдали майже 5000 ракетних та 3500 авіаційних ударів. З них з початку повномасштабної війни Полтавщина пережила понад 50 ворожих обстрілів і короткотривалу окупацію на півночі області.

окупаційними військами по об’єктах на території України завдано майже 5 тис. ракетних майже 3,5 тис. авіаційних ударів. Також завдано майже 1 тис. ударів із застосуванням БпЛА.

Станом на 26 грудня 2022 року, ворог випустив по території області 101 ракету та 11 дронів. Найбільш масштабний обстріл стався 27 червня. Тоді ракети поцілили у завод «Кредмаш» та ТРЦ «Амстор» у Кременчуці. Від останнього удару 21 людина загинула та 1 досі залишається безвісно зниклою.

Loading...