Олексій Чепурко

Заступника міського голови Полтави з питань житлово-комунального господарства Олексія Чепурка обрали заступником голови Полтавської облради.

Кандидатуру Чепурка підтримали 54 депутати. Про це відомо з другого пленарного засідання першої сесії Полтавської облради 1 грудня.

Олексія Чепурка обрали до ради від партії «Рідне місто». Він очолює Полтавську міську партійну організацію та фракцію «Рідного міста» в облраді. Також на першому пленарному засіданні першої сесії його обрали головою лічильної комісії.

З порядку денного відомо, що 1 грудня депутати також мають обрати ще двох заступників голови обласної ради Олександра Біленького.

Першим заступником голови Полтавської облради обрали депутата від «Слуги народу» Олександра Лемешка. Олександр Лемешко – директор юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук, доцент, член Всеукраїнської громадської організації «Асоціація кримінального права».

Також 1 грудня «ОПЗЖ» та «Батьківщина» створили депутатські групи у Полтавській обласній раді. На першому пленарному засіданні 27 листопада обрали очільників фракцій та голову обласної ради.

Фракції очолили такі депутати:

  • «Довіра» – Діденко Олег «Довіра»;
  • «Слуга народу» – Олександр Смірнов;
  • «За майбутнє» – Вячеслав Стеценко;
  • «Рідне місто» – Олексій Чепурко;
  • «Батьківщина» – Сергій Бєлашов;
  • «Опозиційної платформи – За життя» – Олег Сазонов;
  • «Європейська солідарність» – Ігор Процай.

У минулому Олексій Чепурко був очільником ГО «Молоді регіони» – молодіжного крила «Партії регіонів». Певний час він був заступником голови Полтавської обласної громадської організації «Рідне місто, рідний край». З 2015 року є членом місцевої партії «Рідне місто».

У проєкті ЗМІСТу «Без води» ми поговорили з Олексієм Чепурком про плани на місцеві вибори та висновки з президентських, проблеми Полтави та політичний популізм у міській раді.

Loading...