Один заклад у Полтаві оштрафували за незаконний літній майданчик

Автор: Вікторія Баберя, 14 січня, 11:02

Фото: Магазин-кондитерська на Панянки, 75 (фото - restaurantguru.com)


Київський райсуд Полтави підтвердив, що літній майданчик біля магазину-кондитерської «Pastila», що розташований по вул. Панянка, 75, встановили без дозвільних документів.

ФОП Дягтяр Олександр Іванович все ж має сплатити штраф у розмірі 1000 грн.

Пояснимо. 6 вересня головний спеціаліст Інспекції по контролю за благоустроєм склав протокол порушення ст. 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

З матеріалів справи вбачається, що паспорт прив`язки не продовжили на 2019 рік. ЗМІСТ писав, що ФОП Дягтяр не надали дозвіл на подальше розміщення «літки» поблизу закладу.

Суд вирішив, що дозвільні документи на розміщення на пересувну тимчасову споруду виносні столики для сезонного використання відсутні. Це підтверджується також листом від 10 вересня року Управління з питань містобудування та архітектури.

І у жовтні, адміністративна комісія виконкому Київської районної в м. Полтаві ради винесла постанову про притягнення власника «Pastila» до адмінвідповідальності та наклала штраф у розмірі 1000 грн.

Тоді ж ФОП Дягтяр подав до суду на виконком Київської райради, аби скасувати вищезазначені постанову та штраф.

Та суд відмовив у задоволенні позовних вимог та вирішив, що постанова є законною та скасуванню не підлягає. Оскільки на момент складання протоколу були відсутні дозвільні документи на розміщення «літки».

Опублікована: 14 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація