Одному з нападників на полтавського журналіста оголосили про підозру

Автор: Анна Єгорова, 9 липня, 17:32

Фото: Ярослав Журавель зі зламаною Щелепою (Джерело - соцмережі)


Також провадження перекваліфікували з насильства щодо журналіста на умисне ушкодження середньої тяжкості.

«На ґрунті зібраної доказової бази сьогодні оголошено про підозру особі, яка завдала тілесних ушкоджень середньої тяжкості місцевому блогеру і журналісту Ярославу Журавлю. Наразі слідчі дії тривають. За вчинене законодавець передбачає максимальне покарання – до трьох років позбавлення волі. У рамках досудового розслідування також буде надана правова оцінка діям інших учасників конфлікту», – повідомив очільник обласної поліції Андрій Замахін на Facebook-сторінці.

Нагадаємо, 18 травня прибічники місцевого очільника Соціалістичної партії Сергія Чередніченка в його офісі зламали щелепу журналісту інтернет-видання «Трибуна» Ярославу Журавлю. За словами постраждалого, він разом із місцевим активістом Дмитром Демусом прийшли до соціалістів через попередні погрози Демусу. Удари Журавель отримав миттєво, після прохання не лаятися. Сам Сергій Чередніченко зазначає, що обидва «гості» – провокатори. Наступного дня назвали імена ймовірних нападників – Антон Пазенко та Михайло Алоєв.

Тоді поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 статті 345-1 ККУ «Погроза або насильство щодо журналіста». Однак у ході кваліфікацію змінили, говорить прес-офіцер ГУ НП в Полтавській області Юрій Сулаєв:

«Особа (Ярослав Журавель – ред.) не була при виконанні обов’язків, у нього не було журналістського розслідування. Він сам погоджується, що просто прийшов разом із другом, з’ясувати ситуацію».

Відтак провадження наразі кваліфікують за ч.1 статті 122 ККУ «Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження».

Нагадаємо, раніше ситуацію коментував і очільник Соцпартії Ілля Кива.

Опублікована: 9 липня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація