Polish_20220922_180547502

Полтавець Іван Міхно 29 червня разом із побратимом потрапив під мінометний обстріл у Лисичанську, внаслідок чого отримав тяжкі поранення.

Від отриманих осколкових поранень Івана ледве вдалося врятувати. Наразі хлопець знаходиться на лікуванні у реабілітаційному центрі під Києвом. 

Друзі Івана Міхна повідомляють, що один день лікування воїна коштує близько 6 тис. грн. Сім'я Івана самостійно оплатити лікування не в змозі.

Фінансово підтримати Івана Міхна можна за такими реквізитами:

  •  5355 5712 7856 4497 Карина Бражник (дружина Івана Міхна).

ЗМІСТ писав, що військовий служить у 5-ому окремому штурмовому полку сухопутних військ,  у 1-ому батальйоні спеціальних дій, 3-ому взводі, 1 відділення в/ч А4010.

Івана Міхна після поранення доставили у дніпровську лікарню – у хлопця пошкоджений хребет, ушкодження діафрагми, печінки та нирки. У лікарні в Дніпрі військовому зробили кілька операцій в тазовій частині тіла та видалили нирку. 2 липня Івана перевели у Національний інститут хірургії та трансплантології у Києві, там він знаходився в реанімації під наглядом лікарів. Медики прогнозують, що лікування воїна триватиме близько 4-6 місяців.

Раніше Іван професійно займався бальними танцями, а зараз боронить Україну.

Loading...