Оформлення біометричних паспортів  за два місяці стане дорожчим

Автор: Анна Аксюк, 6 травня, 08:47

Фото: Оформлення біометричних паспортів  за два місяці стане дорожчим (Джерело - ua.krymr.com)


З 1 липня дещо зросте вартість адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Як  повідомляє державне підприємство «Документ» 24 квітня Урядом ухвалено нові суми вартості при оформленні, а також зміниться і вартість бланків згаданих документів.

Відповідно до внесених змін, з 1.07.2019 нові суми адміністративного збору складатимуть:

При оформленні ID-картки (до 20 робочих днів) – 345 грн. (126 грн. вартість адмінпослуги та 219 грн вартість бланка), раніше 279 грн.

При оформленні ID-картки (до 10 робочих днів) – 471 грн. (252 грн. вартість адмінпослуги та 219 грн вартість бланка), раніше 366 грн.

При оформленні закордонного паспорта (до 20 робочих днів) – 682 грн. (352 грн. вартість адмінпослуги та 330 грн. вартість бланка), раніше 557,32 грн.

При оформленні закордонного паспорта (до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав*) – 1034 грн. (704 грн. вартість адмінпослуги та 330 грн. вартість бланка), раніше 810,32 грн.

Вартість оформлення документів вперше зросла починаючи з 2016 року і за підрахунками експертів таке підвищення збільшить надходження до місцевих бюджетів у 2019 році на близько 200 млн. грн., які буде спрямовано, зокрема, на виконання програм місцевого значення.

Крім того, «Документ» проводить спеціальну акцію «Готуй закордонний паспорт заздалегідь», яка  передбачає спеціальні знижки при груповому оформленні:

«Готуй сани влітку, а закордонний паспорт з друзями в туристичне міжсезоння.

Збери компанію та оформлюйся дешевше: 1500 грн – при оформленні 1 особи; 530 грн - при оформленні 6 і більше.

Оформлюємо за місцем замовлення!»

Довідка:

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», гранична вартість адміністративних послуг залежить від розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року. При цьому кошти, отримані як частина адміністративного збору, спрямовуються до місцевих бюджетів.

Опублікована: 6 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація