Оголосили тендери на капремонт двох полтавських шкіл на майже 15 мільйонів гривень

Автор: Вікторія Баберя, 28 лютого, 17:18

Фото: ЗОШ № 37 (Фото Олега Журавльова)


На капітальний ремонт шкіл № 37 та №4 в Полтаві міська влада планує витратити до 15 мільйонів гривень.

У четвер, 28 лютого, управління капбудівництва Полтавського міськвиконкому опублікувало тендер на 7 млн 926 тис. 708 грн на капремонт школи на бульв. Богдана Хмельницького, 20 та на 7 млн 5 тис. 182 грн на капремонт закладу на вулиці Шевченка, 19.

Проектом ЗОШ №37 передбачено заходи, які враховують потреби осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Зокрема, головний вхід в будівлю збираються обладнати пандусом з бетону та огородженням для заїзду інвалідних колясок.

Крім того, відповідно до тендерної документації, підрядник має відремонтувати та замінити покриття покрівлі, вікон і дверей (на енергозберігаючі та металопластикові); здійснити заміну металевого покриття парапетів; привести до ладу внутрішню водостічну систему. Передбачений також і капітальний ремонт ґанків із повним демонтажем сходових маршів, плит, фундаментів та влаштування нових із заміною перил.

Щодо ЗОШ № 4, то згідно з документацією, проведуть заміну дерев'яних слухових вікон на покрівлі, частини зовнішніх дверей на металопластикові; демонтаж старої та влаштування нової системи організованого водовідведення. Ще підрядник повинен оновити підлоги в частині приміщень першого поверху та пофарбувати фасади будівлі.

Подавати свої пропозиції на обидва тендери учасники можуть до 15 березня, а акціон стартує вже 18 березня.

Додамо, 25 лютого управління капбудівництва оголосило тендери на капремонт ЗОШ І-ІІІ ступенів № 30 (по вул.Курчатова, 16/12) та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 (по вул. Низовій, 8). Очікувана вартість капітального ремонту з улаштуванням теплоізоляції частини фасаду ЗОШ №30– 12 млн 568 тис. 369 грн, а школи № 222 млн 310 тис. 97 грн.

Крім того, раніше вже провели торги та 12 лютого уклали договір на капітальний ремонт з підсиленням стін та відновленням вимощення будівлі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 (по вул. Маршала Бірюзова, 64). Роботами займатиметься ТОВ «ДОМОБУДІВЕЛЬНИЙ КОМБІНАТ» за 1 млн 494 тис. 153,48 грн.

До того, 25 лютого уклали договір на реставрацію пам’ятки архітектури у Полтаві – ліцею № 1 ім. І.П. Котляревського – із ТОВ «ДОЛОМІТ-БУД». Фірма згодилася виконати усі реставраційні роботи за 49 млн 396 тис. 941,6 грн, що на майже 3 млн менше очікуваної вартості (близько 52 млн грн).

Опублікована: 28 лютого 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація