RUxkuN9yWI29o7Tq

У коментарі ЗМІСТу екс-мер Олександр Мамай розповів, навіщо він ходив на праймеріз партії «УКРОП», чи бачить себе Президентом і коли планує повернути посаду міського голови Полтави.

У телефонній розмові колишній міський голова Олександр Мамай підкреслив, що праймеріз партії «УКРОП» відвідав суто в ролі «пересічного громадянина, члена територіальної громади, який хоче визначитися, кого підтримувати на майбутніх виборах Президента».

На запитання, чи є вірогідність, що Олександр Мамай подасть свою кандидатуру на посаду глави держави, екс-мер відповів що «не бачить себе Президентом», хоча задумувався про такий крок. А щодо можливості стати нардепом Мамай зазначив, що «про це ще не думав».

Також екс-мер підкреслив, що він перебуває в Полтаві й готується знову бути міським головою:

«До мене постійно телефонують люди. По 100-200 чоловік майже кожного дня. Я нікуди не виїжджав. Зараз займаюся собою, своїм здоров’ям. Трошки відпочину, все буде гаразд. Приблизно на новорічні свята, я думаю, що я буду на своєму місці. А моє місце – міський голова Полтави. Мене все ж таки територіальна громада обирала. Пройдуть усі суди – законним шляхом повернуся. Буду формувати коаліцію, як і казав, 42 депутати».

Нагадаємо, Олександра Мамая позбавили посади під час другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради. «За» звільнення мера проголосували всі присутні 29 депутатів.

Олександр Мамай оскаржує рішення у Полтавському адмінсуді. Екс-мер направив позовну заяву до адмінсуду 25 вересня. Він вимагає скасувати рішення міськради «Про дострокове припинення повноважень Полтавського міського голови» до набрання законної сили рішенням у адміністративній справі та поновитися на посаді.

Додамо, що ухвалою Печерського райсуду Києва від 18 жовтня суд заарештував корпоративні права Полтавської міської ради й заборонив вносити зміни, що стосуються зміни керівництва.

Loading...