rBgN3avHmCC1w42s

Згідно із інформацією на порталі «Судова влада», відкрито провадження у справі поновлення Олександра Мамая на посаді.

До Полтавського окружного адмінсуду позовна заява надійшла 25 вересня. Екс-мер вимагає скасувати рішення міськради «Про дострокове припинення повноважень Полтавського міського голови» до набрання законної сили рішенням у адміністративній справі.

Окрім того, як стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, Олександр Мамай також подав клопотання про забезпечення свого позову. У ньому вимагалося заборонити Полтавській міській раді та іншим особам вчиняти дії щодо виконання рішення другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії ПМР сьомого скликання від 14.09.2018 до набрання законної сили рішенням у адміністративній справі. Суд відмовив у задоволенні клопотання. Це рішення заявник може оскаржити протягом 15 днів .

Щодо подальшого розвитку подій, сам Олександр Мамай повідомив, що розгляд справи затягнутися не повинен:

«Вона політична, тож цього не буде. Я вважаю, що все пройде в рамках закону – три місяці на розгляд у суді першої інстанції».

Справу розглядатиме колегія суддів у складі Наталії Алєксєєвої, Анни Чеснокової, Андрія Головка.

Нагадаємо, позбавили посади Олександра Мамая під час другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради. «За» звільнення мера проголосували усі присутні 29 депутатів.

Loading...